Op de vroege zondagochtend, met de mist nog hangend in de bergen, reisde Geldrop 2 af naar het Limburgse Landgraaf. Trilan staat in de competitie boven het team op de eerste plek. We wisten dat we dus flink aan de bak moesten. Het duurde even voordat de ijspegels van onze voeten ontdooid waren en we er klaar voor waren om te starten met de dubbels. Een verslag door Kim de Haan.

Jochem en Max wisten de herendubbel in 2 sets binnen te slepen. Het spel ging wel in golven op en neer. Momenten van erg goed spel en dan lieten ze de tegenstander weer terug komen. Gelukkig konden ze aan het langste eind trekken 1-0 voor! Kim en Liesbeth speelde de damesdubbel. In het begin van beide sets lagen de punten dicht bij elkaar. Op het einde van beide sets konden we de punten onze kant op krijgen en beide sets onze kant op trekken 2-0 voor!

Spannende singels

2016-10-09-11-23-48
Max Wieland in actie in het enkelspel.

Linde kwam uit in de damesenkel 1. De eerste set wist de tegenstander heel goed te domineren en kon Linde moeilijk onder de druk uitkomen. Na de eerste set en wat tips waren er mooie rally’s het resultaat. Helaas kon Linde de tweede set niet naar zich toe trekken.  2-1 voor! Max kon zijn tweede partij van de dag gaan spelen de herenenkel 1. Max zijn wedstrijd verliep heel steady. Hij liet de tegenstander alle hoeken van de baan zien en kon goed zijn eigen spelletje spelen. In 2 sets was Max te sterk voor zijn tegenstander. 3-1 voor!

Liesbeth kwam uit in de damesenkel 2. De eerste set domineerde Liesbeth haar tegenstander en trok makkelijk de set naar haar toe. De tweede set verliep niet zoals het moest. De tegenstander ging ook een iets ander spelletje spelen. Liesbeth kon te laat de set omdraaien en verloor de tweede set. Helaas moest er dus een beslissende derde set aan te pas komen. Het ging tot het einde gelijk aan elkaar op. Helaas was de tegenstander op het laats te sterk en verloor Liesbeth. 3-2 voor! Jochem speelde de herenenkel 2. Jochem speelde tegen een jonge speler. Deze had erg veel kracht bij zich. De eerste set wist Jochem niet zo goed hoe die tegen dit geweld terug moest vechten. De tweede set had Jochem het ritme te pakken en vocht terug tegen zijn tegenstander helaas trok hij net aan het kortste eind. 3-3 gelijk!

Spannende afsluiting

Nu moesten de mixen de beslissing gaan uitwijzen. Kim en Jochem kwamen uit in de Gemengd dubbel 1. De tegenstander zat er vanaf het eerst moment fel op. Hadden het geluk aan hun zijde. De eerst set ging dus helaas naar de tegenstander toe. In het begin van de tweede set lukte het niet om de punten door te drukken. De tegenstanders zaten er goed op. De gemengd dubbel werd in 2 sets verloren. Linde en Max speelde de gemengd dubbel 2. De eerste set ging net naar de tegenstanders. Linde en Max gingen dus vol voor de tweede set. Deze wisten ze naar zicht toe te trekken in mooie cijfers. Ook hier moest een beslissende derde set aan te pas komen. Bij de 11 stond het duo net achter. Ze moesten er flink voor werken en waren mooie lange rally’s te zien. Helaas kwamen ze net te kort in de derde set.

Het eind resultaat was helaas 5-3 verlies. De eerste verliespartij van de jaar. We hebben als doel om ze thuis terug te pakken en in mooie cijfers te winnen!